Řešení bezpečnostního značení ve skladech

Řešení pro bezpečnostní značení skladů pomocí zářivých barev a lepících podlahových pásek, které jsou odolné vůči UV záření. Bezpečnostní pásky jsou ideální pro informování zaměstnanců o dodržování bezpečnostních pravidel na pracovišti a v nebezpečných oblastech. Značení podlah je odolné vůči tlaku způsobenému provozem pro chodce a vysokozdvižné vozíky.

Instalace bezpečnostního značení podlah  je velmi snadná. Použitím samolepicích značek a pásek ušetříte čas strávený odstávkami kvůli malbě, tj. Větrání místnosti, vytvrzování nebo sušení barev. Díky použití značení ve skladu zajistíte bezpečnost práce za dostupnou cenu. 

Značení podlah má různou podobu

 

Značení podlah v místnostech se vyznačuje různými tvary a velikostmi. Označení na podlahách skladu zvyšuje bezpečnost a produktivitu. Na vícepodlažních parkovištích usnadňují automobilový provoz a označují jednotlivá parkovací místa a ve sportovních halách označují hrany a zóny různých typů sportovních hřišť. Výběr správného způsobu a barvy je důležitý z hlediska různých výzev spojených s označováním podlah v místnostech. 

Bezpečnost a efektivita

 

Společnosti po celém světě, od největší mezinárodní po místní, jako je místní obchod s potravinami, čelí podobné výzvě: jak efektivně spravovat distribuci a zásoby. Jediným řešením je správné označení podlahy. Barvy na bázi epoxidové pryskyřice nebo polyuretanu se běžně používají ke značení podlah ve skladech. Značení čar barvou na krytých parkovištích vám umožní řídit dopravní provoz a zajišťuje bezpečnost a ochranu řidičů a chodců. Podlaha na parkovištích je vystavena mnoha různým faktorům a silnému provozu každý den v roce. Odolnost barvy proti chemikáliím a oděru je velmi důležitá pro bezpečné řízení řidičů a kontrolu nákladů na údržbu. K dispozici jsou speciální barvy pro lakování linek na parkovištích, které se vyznačují vysokou odolností a snadnou aplikací.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4