Kde se dají sehnat levné komůrkové desky?

V současné době jsou komůrkové desky velmi široce využívány při stavbě skleníků, zimních zahrad, světlíků, atd.. Přesto materiál dokonale propouští světelné zdroje a zároveň udržuje ultrafialové paprsky. Stavba skleníku vyrobeného z komůrkových desek nevyžaduje použití speciální stavební techniky kvůli lehkosti polykarbonátu. Budete tedy moci ušetřit.

Polykarbonátová deska LEXAN plná 2 mm čirá 2UV (Délka 2050, Šířka 3050)

Polykarbonátové skleníky navíc nemusí být v létě vybaveny dodatečným osvětlením. Tento polymer se nepoužívá pouze k produkci transparentních struktur pro pěstování rostlin. Polykarbonát a komůrkové desky se také používají v jiných stavebních oborech.

Tento materiál může propustit až 80% světelného zdroje. Tato vlastnost závisí na tloušťce použitých listů. Pokud mluvíme o tepelné izolaci, polykarbonát to dělá bez problémů a v mnoha ohledech funguje lépe než sklo. Při popisu všech výhod komůrkové desky nemůžeme zapomenout na jejich odolnost a sílu. Pokud věříte výrobcům, kteří zajišťují, že polykarbonát je několik setkrát silnější než plast.


Kde pořídit levné komůrkové desky?


Standardní šířka komůrkové desky je 210 cm. Nejběžnější délka desky je 6 m a 12 m. Polykarbonát vyrábí různí výrobci, proto se jeho cena a kvalita výrazně liší. Sháníte-li nejlevnější komůrkové desky, obraťte se na odborníka společnost Tercoplast.

Přestože je polykarbonát „mladým“ stavebním materiálem, těší se velké poptávce. Polykarbonát získal takovou popularitu díky svým specifickým vlastnostem. Tento materiál je srovnáván se sklem, pokud jde o průhlednost, ale pokud jde o pevnost, je asi stokrát odolnější než sklo. Nejlevnější komůrkové desky od výrobce Tercoplast pořídíte nejen za nízkou cenu, ale i ve velmi vysoké kvalitě. Přestože je polykarbonát „mladým“ stavebním materiálem, těší se velké poptávce. Polykarbonát získal takovou popularitu díky svým specifickým vlastnostem. Tento materiál je srovnáván se sklem, pokud jde o průhlednost, ale pokud jde o pevnost, je asi stokrát odolnější než sklo. Polykarbonát si dokáže udržet své vlastnosti v teplotním rozmezí od -40 ° do +120 °. Proto jej lze použít v jakékoli klimatické zóně.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4