Lamelové clony nejen do autodílny

lamelové clony

Pokud jste se rozhodli, že si otevřete vlastní autodílnu, zřejmě hledáte vhodné prostory, stejně tak i vybavení a další řešení. V případě, že se autodílna skládá ze dvou či více částí, mezi nimiž však nepotřebujete klasické garážové dveře, vystačí vám lamelové clony vyrobené z PVC, které se vyznačují vysokou odolností. Jednat se může nejen o lamelovou clonu jako takovou, ale i o pruhové závěsy. Konkrétní varianta už záleží na vašich potřebách a požadavcích.

Lamelové clony slouží k rychlému průchodu osob či strojů, aniž by docházelo k úniku tepla. Uplatnění tak nacházejí i v průmyslových provozech. Vyrábí se z měkčených PVC plastových pásů, které zabraňují například i průvanu.

Jaké výhody mají lamelové clony?

V první řadě vás nadchne, že můžete rychle projít, aniž byste museli neustále otevírat a zavírat dveře. Ušetříte si tak spoustu práce i času. Zároveň ušetříte náklady na energie. Jestliže v jedné místnosti máte nižší teplotu, například se do ní neustále vjíždí vozidlem, a proto je v ní chladněji, a v druhé místnosti máte tepleji, nemusíte se obávat, že by vám přes lamelové clony teplo unikalo. Stejně tak tlumí hluk a v neposlední řadě zvyšují celkovou čistotu pracovních prostor.

Kdo lamelové clony realizuje?

Jestliže hledáte odborníka, jenž by vám vyrobil lamelové clony do vaší autodílny, doporučujeme obrátit se na specialistu jménem SPEDOS. S realizacích lamelových clon a pruhových závěsů má bohaté zkušenosti. Vyrobí vám řešení přímo na míru vašim představám. Odborníci vyměří, jak velké clony potřebujete, aby nedošlo k tomu, že budou nakonec PVC lamely krátké a nedostačující. Oslovte společnost přes kontaktní formulář na webové stránce SPEDOS.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4