Kde se dají sehnat levné komůrkové desky?

V současné době jsou komůrkové desky velmi široce využívány při stavbě skleníků, zimních zahrad, světlíků, atd.. Přesto materiál dokonale propouští světelné zdroje a zároveň udržuje ultrafialové paprsky. Stavba skleníku vyrobeného z komůrkových desek nevyžaduje použití speciální stavební techniky kvůli lehkosti polykarbonátu. Budete tedy moci ušetřit.

Polykarbonátová deska LEXAN plná 2 mm čirá 2UV (Délka 2050, Šířka 3050)

Číst dál: Kde se dají sehnat levné komůrkové desky?

Řešení bezpečnostního značení ve skladech

Řešení pro bezpečnostní značení skladů pomocí zářivých barev a lepících podlahových pásek, které jsou odolné vůči UV záření. Bezpečnostní pásky jsou ideální pro informování zaměstnanců o dodržování bezpečnostních pravidel na pracovišti a v nebezpečných oblastech. Značení podlah je odolné vůči tlaku způsobenému provozem pro chodce a vysokozdvižné vozíky.

Číst dál: Řešení bezpečnostního značení ve skladech

V kamenných obchodech prohlížíme, na internetu nakupujeme

Kombinace nákupů v kamenné prodejně a na internetu  je v dnešní době pro každého druhého zákazníka samozřejmostí. Nespočet možností jak a kde nakoupit způsobuje čím dál větší nestálost nakupujících. Loajální zákazník je dnes vzácností. Velký výběr a snadné porovnání s podobnými produkty, pomáhá najít nejvhodnější varianty nákupu na internetu. V kamenných prodejnách si stále nejvíce ceníme možnost zboží reálně vyzkoušet a osobní kontakt s prodávajícím. U internetu vyhrává úspora času a peněz, třeba koupíte chytré hodinky levně. V kamenných prodejnách se do cen zboží totiž promítají náklady na obsluhu a chod provozovny. Z toho důvodu je často zboží o několik desítek až stovek korun dražší než na internetu.

Číst dál: V kamenných obchodech prohlížíme, na internetu nakupujeme

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.